Strona adopcyjna - Dogo Canario / Presa Canario

Wszystkie argumenty na podparcie ludzkiej wyższości nie są w stanie zaprzeczyć jednej niezaprzeczalnej prawdzie: w cierpieniu zwierzęta są nam równe.

Peter Singer

kontakt z nami:

rey.gladiador@gmail.com

(z dopiskiem "adopcje")

tel: (+48) 691 024 539

 

* DO ADOPCJI *

Znalazły dom :)

linki:

strony adopcyjne

schroniska

Ilość odwiedzin:

Licznik działa od

10-02-2007r

Dogi Kanaryjskie do adopcji

  Piękna, łagodna suczka Doga Kanaryjskiego szuka nowego domu
NERO z hodowli Validus jest pięknym, 4-ro letnim wyrośniętym psem rasy dogo Canario (oczywiście w pełni rasowym - z metryką). Przebywa w naszej trzypokoleniowej rodzinie od drugiego miesiąca życia. Jest psem bardzo dobrze zsocjalizowanym. Ma stały kontakt i bardzo dobre relacje zarówno z dorosłymi członkami rodziny, jak i dziećmi w różnym wieku. Mieszkamy w domu jednorodzinnym, otoczonym sporym terenem. NERO doskonale sprawuje się tutaj jako pies stróżujący. Jest także świetnym kompanem podczas dłuższych wypraw plenerowych. Jest pieskiem bardzo towarzyskim i wesołym.
Nieoczekiwana zmiana naszej sytuacji rodzinnej w połączeniu z poczuciem odpowiedzialności za los pieska zmuszają nas do poszukania nowej, odpowiedniej dla niego Rodziny. Najlepiej byłoby dla niego, gdyby przyjęła go rodzina o zbliżonych do naszych warunkach mieszkaniowych, a więc posiadająca wolno stojący dom z odpowiednim terenem wybiegowym.
O bardziej szczegółowe informacje - np. rodowód, rodzice, itp. - prosimy pytać e-mailem lub telefonicznie. Fotografie pieska zawiera strona www, do której URL (link) podajemy poniżej.
Prosimy osoby zainteresowane przyjęciem pieska o kontakt telefoniczny na numery:
              059 857-24-74        lub               0660 66-79-92       
E-mail: robert.dudek@mexem.com.pl
Fotki: http://dogo_canario_nero.republika.pl